הרכיבים הפעילים בצמח הקנאביס ומוצריו, הינם אורגניים ורגישים מאוד. הדרך לשמור על כך שהשפעתם לא תיפגע, היא באמצעות אחסון נכון של צמח הקנאביס והתרופות המופקות ממנו. חשוב מאוד לאחסן את הקנאביס ומוצריו בתנאי סביבה אופטימליים, על מנת שתוכלו ליהנות מההשפעה לאורך זמן. הנה לפניכם כמה טיפים לאחסון נכון ובטוח של צמח הקנאביס ומוצרי קנאביס רפואי.

כיצד לאחסן את צמח הקנאביס?

חום ולחות עלולים לפגוע בצמח הקנאביס ובתפרחת שלו. בנוסף לכך, ישנם מזיקים קטנים כמו ברחשים, שעלולים להטיל ביצים מזהמות על צמח הקנאביס. הדרך להימנע מכך היא להכניס את צמח הקנאביס לתוך צנצנת זכוכית סגורה, אטומה וכהה. הצבע הכהה מסייע לסנן את קרני השמש ומונע פגיעה בצמח. אור שמש הוא הגורם המרכזי לאובדן קנבינואידים. הימנעו מאחסון הקנאביס בתוך שקית פלסטיק, שעלולה לגרום להתייבשות של הצמח.

יש לשמור את הצנצנת במקום קריר ויבש כמו ארון. לחות עלולה לגרום לעובש בצמח, ולכן אסור לשמור את הצנצנת במקומות לחים כמו במקרר או מתחת לכיור. בנוסף לכך, השתדלו להימנע מפתיחה מרובה של הצנצנת כדי למנוע כניסת אוויר.

טריק שיסייע לכם לשמור על טריות הצמח הוא להכניס קליפות הדרים לתוך צנצנת הזכוכית. כאשר קליפת ההדרים מתייבשת יש להחליף אותה.

רופא מחזיק קנאביס רפואי מאוחסן

כיצד לאחסן תרופות המבוססות על קנאביס רפואי?

חשוב לשמור את מוצרי הקנאביס המיועדים לאידוי ולעישון בתוך אריזה אטומה. הניחו את האריזה בתוך מקום קריר, חשוך ויבש בו הטמפרטורה אינה עולה על 25 מעלות. אם יש ברשותכם שמן קנאביס, תוכלו לאחסן אותו בחודשי הקיץ במקרר, אך לא במקפיא. שימו לב שניתן להשתמש במיצוי שמן הקנאביס עד חודש מתאריך הפתיחה של הבקבוק.

כמו כן, יש להימנע מאחסון מוצרי הקנאביס עם תרופות ומוצרים רפואיים אחרים באותה אריזה, ולהרחיק מהישג ידם של ילדים שאינם משתמשים בתרופה.

לסיכום, כל עוד תשמרו על אחסון צמח הקנאביס והתרופות בצורה מיטבית, תוכלו ליהנות מההשפעה החיובית של הקנאביס רפואי. אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על אחסון נכון של קנאביס, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.

ניתן לרכוש ב"יו פארם" צנצנות אטומות וכהות המיועדות והמתאימות בצורה מיטבית לאחסון קנאביס רפואי.

שירות הלקוחות שלנו פה בשבילכם
מזומנים ליצור עימנו קשר, נשמח לענות ולסייע
לייעוץ אישי
התקשרו עכשיו : 077-8208209

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם: