סינון מוצרים מציג 20 תוצאות
עוצמת השפעה (אחוז THC)
עוצמת השפעה (אחוז CBD)
בחירה לפי זן
בחירה לפי מצב רפואי
בחירה לפי יצרנים
סדר לפי

קצת על קנאביס מזן סאטיבה

סאטיבה הוא זן קנאביס שמקורו באירופה ובמזרח אסיה, הידוע בהשפעותיו המנטאליות החיוביות.

הוא מכיל אחוזי THC (טטרה-הידרו-קנבינול) גבוהים ובשל כך הוא יוצר תחושת אופוריה, תורם להעלאת מצב הרוח ויוצר תחושת עליזות, מגביר את היצירתיות, הריכוז והאנרגיה. מכיוון שהסאטיבה מגביר את  היצירתיות, אמנים רבים עושים בו שימוש בעבודתם.

בנוסף לכך, הסאטיבה מסייע לטיפול בדיכאון ותחושת חוסר אונים. הוא ממריץ ומעורר תחושת עירנות ולכן הוא מיועד לשימוש במהלך היום.

לצד השפעותיו המנטאליות, זן הסאטיבה מסייע להפחתת בעיות פיזיות כמו מיגרנות וכאבים כרוניים. כמו כן, בזכות היותו מעורר תיאבון ומפחית בחילות, הוא אידיאלי לטיפול בחולי סרטן שעוברים טיפולי כימותרפיה וחולי סרטן ואיידס הנוטלים תרופות מדכאות תיאבון.

 

מאפייני הצמח

לזני הסאטיבה ישנם עלים דקים בגוון ירקרק. הוא מאופיין בצמיחה לאורך, והוא רזה וגבוה. ישנם צמחים מסוג סאטיבה היכולים להגיע אף לגובה של שישה מטר. ככל שהצמח גבוה יותר, כך השפעתו המרוממת והאנרגטית מתעצמת. לצמח הסאטיבה יש ריח טבעי המזכיר מאוד ריח של דשא. בשל גודלו הרב, הסאטיבה מתאים יותר לגידול חוץ מאשר לגידול פנים.

אצלנו בבית המרקחת ״יו פארם״ תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים המופקים מזן הסאטיבה. התיעצו עם הרוקחים שלנו מהו הזן המתאים היותר לבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים.